книга Форум.rivne.org

Повідомлень 342

05.01.2015 19:00
 Аліна
   Рівне
   amalinevskaya@mail.ru
Звертаюся до тих, хто хоче змінити ситуацію пов*язану з нашою "безкоштовною" медициною. Маю таке: вже 4 дні лікуюся в міській лікарні з приводу запалення нерву внутрішнього вуха. Щойно ти заходиш в медичний заклад як в тебе вимагають гроші на благодійний внесок і на бланки (причому кошти платяться в руки а не в касу). На "безкоштовну медицину" у мене на завтра вимагають 800 гривень на обстеження МРТ, у переліку медичних платних послуг це не передбачено! Так, обладнання дороге, але воно куплене за бюджетні гроші. Курс мого лікування 10 днів і я не знаю які ще обстеження мені потрібно буде пройти, не дивлячісь на те, що велика сума йде на ліки(на 4 день лікування вже потрачено більше 500 гривень і всі лікі на клаптику паперу імпотрні). Також обурює те, що ні мед сестри ні сам врач не знають, або не хочуть говорити де проходити ту чи іншу процедуру пов*язану з їхнім відділенням. Говорять одне, а коли пробіжиш всі сказані кабінети виявляється процедури роблять в зовсім інших, а відношення таке ніби я як мінімум кормлю собачок біля кожного відділення і здороваюсь зі всіма лікарями за руку і по-батькові. Також персонал медсестр просто вражає, коли мені ставлять капельницю враження ніби майже всі практиканти! Розумію, що володію тонкими судинами, але це не привід для того щоб мене кололи по три рази різні мед сестри і не могли нормально поставити капельницю, а іноді уколи навіть не можуть зробити внутрівенно! Надіюся на вашу підтримку і допомогу. Хочу написати звернення до прокуратури, в обл. раду і в ОДА. Але розумію що одиночне звернення навряд хтось прийме до уваги. Буду дуже вдячна за вашу підтримку. Будьте здорові!!!

26.12.2014 12:39
 Legal Wage
Общественное движение Legal Wage оказывает бесплатную юридическую помощь работникам предприятий выплачивающих зарплату в "конверте". С нами вы сможете легализировать свою ранее полученную "серую" зарплату, тем самым Ваша пенсия будет соответствовать реальной зарплате, а не тому, что показал Ваш работодатель. При этом никаких налогов с ранее полученной "серой" зарплаты Вы платить не будите. Всё заплатит работодатель + возместит Вам причинённый моральный ущерб.Наш email: LegalWage@gmail.com

24.11.2014 20:14
 Елена Семеренко
   Ровно
   semerencko.l@yandex.ru
Предлагаю Работу со свободным графиком на несколько часов в день. Необходимо информировать людей о услугах компании или же продавать некоторые продукты(кому что больше нравится). Зарплата на карточку по результатам выполненной работы. Кому интересно, пишите мне на почтуsemerencko.l@yandex.ru

24.11.2014 12:39
 Сергій
   Рівне
   sergio_77@inbox.ru
Продам топографічні карти деяких областей України в масштабі 1:200000, а також деяких частин Західної України в масштабі 1:100000.

23.11.2014 15:08
 Олег
   Рівне
КУПУЄМО ДОРОГО АНТИКВАРІАТМЕДАЛІ, ОРДЕНА,МОНЕТИ.СТАРОВИННИЙ ПОСУД.ЗОЛОТО. СРІБЛО. КАРТИНИ Допоможемо знайти загублені в огороді, річці, озері золоті вироби (О97) І3І-538О Олег

21.11.2014 16:06
 Doobey
   Броди-Рівне
   doobicus@rambler.ru
Кому небайдуже те, що з не так давніх пір стало практично неможливо виїхати в післяобідню пору з Рівного на Львів (Дубно, Радивилів, Броди), окрім маршруток? Може, варто було б підняти це питання та спробувати вибити від залізниці бодай стареньку електричку, яка б після 17 год вирушала на Львів та вранці (десь 7-7:30) зі Львоова на Рівне. Відмазки про спад пасажиропотоку - туфта, оскільки люди та їх потреби в пересуванні зовсім не зникли після відміни нормальних поїздів та електричок і запуску Хюндаїв. Відмазки про те, що нема рухомого складу - теж не приймаються, оскільки дану пропозицію можна реалізувати тими самими електричками, збільшивши їм кількість рейсів зі Здолбунів(Рівне)-Львів-Рівне на Рівне-Львів-Рівне-Львів. Є тут люди, яких це бентежить? Чи будем і далі маршрутками кататися?

21.11.2014 10:44
 Sveta
   Kiev
Интернет-магазин Butterfly-one представляет модную женскую и мужскую одежду производителей Украины по доступным ценам. Мы сотрудничаем с ведущими производителями, выпускающими качественные изделия. В нашем каталоге: - вечерние, трикотажные, повседневные платья на любой вкус - модные юбки, блузки, рубашки, пиджаки, брюки, лосины - вязанные свитера, туники, теплые джемпера, кофты - мужская одежда - футболки, толстовки, брюки, спортивная одежда и др. - стильная женская бижутерия - женская одежда размеров р.52-60 - женские и мужские головные уборы В нашем онлайн-магазине всегда найдете модели с большими скидками из прошлых коллекций. Каждую неделю добавляются новые модели. Отправляем заказы Новой почтой, Интаймом и Укрпочтой. Заходите, выбирайте - http://butterfly-one.at.ua <a href="http://butterfly-one.at.ua">http://butterfly-one.at.ua</a>

19.11.2014 14:26
 Вероника
   Житомир
   veroni4kalibega@gmail.com
Требуются сотрудники в компанию Экспресс карьера, для рекламно-информационной деятельности. Вся работа только online через интернет, удаленная, можно легко работать дома, главное, чтобы был выход в интернет. Работа подходит для всех: студентов, пенсионеров, мам, и всем кому нужен дополнительный доход. Без вложений. Трудоустройство официальное, обучение бесплатное! Пишите на мой рабочий мейл, после чего я вам дам нужную для начала работы информацию и форму регистрации! Из работы можно выйти, когда угодно без последствий! Пишите прямо сейчас! Для более подробной информации пишите на почту veroni4kalibega@gmail.com

11.11.2014 08:34
 Max
Таким шлаком как стал побхо, он нафиг никому не нужен. Куча говна в топиках.

07.11.2014 19:16
 rasker
   rivne
   rasker@ukr.net
Побхо ктото глушит.Я нашёл кафе в городе при подключении к его вайфаю захожу на побху со смарта,даже отписался там.Кроме меня как я понял туда заходит ещё только один пользователь

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35