Архiв відгуків за 2007 рік

Роман [Romancho@i.ua] [24.12.2007]
У ВЕБ ресурсах багато зсилок НЕ працює... :( А взагалі непоганий сайт.
www.rivne.org
Ми не відповідаємо за інші сайти. На момент додавання посилань, вони працювали. Але з часом все змінюється...

Микола [onej1@yandex.ru] [17.12.2007]
Я сам не з Рівного, тому електронна карта часто стає мені у пригоді... добре попрацювали...молодці...велике спасибі за старання...не зупиняйтесь на досягнутому!
www.rivne.org
Безпосередньо графічна частина карти не наша. Все одно дякуємо за приємні слова.

Юрій [Tasick@bigmir.net] [07.11.2007]
Приємний сайт. Відчувається, що розробниками вкладено душу. Дякую. Не зупиняйтесь, удачі.

Олег [olthik@ukr.net] [07.11.2007]
Молодці, хлопці.Працюйте і вдосконалюйтеся.Успіхів вам!

Володя [v.malinevskij@rambler.ru] [07.11.2007]
Привіт. Дякую за сайт. Я вже 9 років живу не в Рівному, і не був в рідному місті добрих 5 літ. Так прикольно - знайшов свій будинок - Чорновола, 40 (я ще жив на 17 вересня, а потім на Тополевій), навіть побачив свій 5 поверх і засклений балкон :). Дякую. Дуже приємно, що можна хоч на хвилю повернувся в cвоє дитинство.

Натік [natalusik@ukr.net] [02.11.2007]
Ну прикольний сайт але не хватає людей які хочуть спілкуватися про Рівне їм тут треба роботу найти або ше шось но не Рівне.

Cherrry [cherrr2005ukr.net] [19.10.2007]
Na sajt potrapula vupadkovo ale byla prujemno vragena,adge navit ne zdogadyvalas scho takuj isnye! Zaraz znahodgys ne v Ukraini i symyjy za ylyblenum ridnummistom - djakyy ze mogluvist virtyalno pobyvatu v Rivnomy! dyge zduvyvalas scho navit svojy taky malenky i ne vidomy vylucjy Vudymky znajschla na kati - syper!jakbu sche foto pobilsche..... a vzagali avtoru sajty molodci! - yspihiv y vdoskonaleni sajty! p.s. sfotografyjte vylucjy Vudymky - byd\'laso4ka=)

Лена [elenawuw@rambler.ru] [05.10.2007]
Ровно, я тебя люблю!!!!!!!!!!! Очень скучаю, обещаю приехать на Новый год. (как хорошо,что есть такая страничка, где я могу всегда увидеть свой родной город, я же учусь вне его и очень скучаю) СПАСИБО ВАМ ПРОИЗВОДИТЕЛИ САЙТА!!!

EUGIN [01.10.2007]
U menia prosba, pomogiti naiti rovenskii chat, prosto neobxodimo.
www.rivne.org
Shukajte u rozdili "Rivnenski saytu".

katia [katerina_kononchuk@hotmail.it] [28.08.2007]
o4en krasivui sait!!!!!!gde mogy naiti foto novue nashevo gorada?bolshoe spasibo!:)
www.rivne.org
V razdele "Fotoblog".

Наталия [aytek84@mail.ru] [24.08.2007]
С огромным удовольствием посмотрела сайт своего родного города, где не была уже очень много лет- сейчас живу в Санкт-Петербурге.... Город очень изменился, с трудом узнаю улицы с новыми незнакомыми названиями. Сохранились ли старые дома в центре? Я заканчивала 19 школу в 1970 году... -существует ли оно сейчас? И еще вопрос: можно ли как-то разыскать своих одноклассников? Большое спасибо за сайт!!!!!!!! :))))
www.rivne.org
Сайт одноклассников - www.gorod.rovno.ua

Дмитрий [darli99@gmail.com] [20.08.2007]
Спасибо за сайт, господа. Особенно за вебкамеру. И не смотря на то, что я хоть раз в год, но вырываюсь на пару недель в Ровно, видеть родной город находясь в другой стране истинное удовольствие :)

Віталій [kalchuk@sapo.pt] [14.08.2007]
Поверніть веб камеру трохи влівою. Дякую!
www.rivne.org
Камера на належить Інтернет проекту "Віртуальне місто Рівне".

igor [zver@rv.uar.net] [27.07.2007]
Здраствуйте:) Розместите в каталоге "Корисні телефони" телефоны, где можна заказать покушать и чтобы привезли :) Искал ненашол. Спасибо.

Леонид [17.07.2007]
Поздравляю создателей сайта с днём рождения, долголетия и удачи.
www.rivne.org
Спасибо.

Ника [veronika-netu@rambler.ru] [11.07.2007]
Уважаемый админ и создатели сайта!Хотелось бы выразить вам огромную благодарность за возможность побродить старыми и новыми улицами моего города! Дело в том,что я по сложившимся обстоятельствам,вот уже 11 лет,нахожусь очень далеко отсюда.Сегодня через поисковик,случайно попала на ваш сайт. Удачи вам и успехов!!!

Катя [24.06.2007]
Я вражена!!! Вся iсторiя мого рiдного мiста!!! Дякую створювачам сайту!!!

makc [mastermob@rambler.ru] [23.06.2007]
Тю, веб камеру розвернули. Могли б хоч одну с виглядом на кінотеатр залишить, а ще краще щоб з кинотетру на бродвей :) була камера.
www.rivne.org
Уважно подивіьться, під зображення є посилання на ще один ракурс.

Mr.Lank [adli__82@mail.ru] [11.06.2007]
На превеликий жаль не зміг знайти на карті лікарні, і думаю досить доречно би було створити окрему сторінку з списком медичних, освітніх, і т.д закладів, також було-б дуже позитивно, щоб можна було відразу побачити розташування знайденого закладу на мапі, і прокоментуйте все-таки всі позначки на мапі, бо досить не зручно бачу лікарню, а що за одна не знаю. Наперед вдячний.

DEN [shark_9999@mail.ru] [05.06.2007]
Будь-ласка зробіть на (вашому) сайті телефонний довідник жителів м.Рівне. Дякую!
www.rivne.org
РФ ВАТ "Укртелеком" офіційно відмовила у наданні телефонної бази. Але, можливо, ми знайдемо якесь компромісне рішення цього питання ;)

Multikr [Multikr@rambler.ru] [29.05.2007]
Будь-ласка, зробіть карту міста повнішою, або хочаб удоскональте, не обов'язково щоб будинок з фоткою, головне на карті щоб його показувало. ДякуЮ!
www.rivne.org
Ми плануємо розробити механізм, який дозволить вносити доповнення до карти самим відвідувачам сайту.

Katia [28.05.2007]
Privet narod! jak dela? ja dyge rada sho nashe misto mae svoy storinky, ja v italii i meni dyge xo4etsja poba4utu sho pominjelosja v nashomy misti. baci! p.s. sito è stupendo mettete qualche foto in più

Nadya [dya@hotmail.de] [13.04.2007]
Dyshe rada wo y Nawomi misti pojavulasja svoja storinka.Ja v Avstrii yshe 5 rokiv.Vse prosto chydovo.Tiljku odne proxannja:a moshna po-biljwe velukux foto z mista.Tak trumatu.y Vas vse vuude!!!!!!!!
www.rivne.org
:-)

Іра [iryna12@mail.ru] [06.04.2007]
Менi дуже подобаеться ваш сайт=), але не можу тут знайти фото шкiл Рiвного, може не там шукала... Будь-ласка, допоможiть менi в цьому. Дякую. Iра...=))
www.rivne.org
Окремого розділу про школи немає. Сподіваємось, що щось подібне буде на сайті gorod.rovno.ua

Надя [_butterfly_.91@mail.ru] [01.04.2007]
Вот вы какие))) Алле поставили фоту, а мне нет)) А я же так просила)
www.rivne.org
Дело в том, что фотографировать частные владения без согласия не хочется....

Іра [iryna12@mail.ru] [28.03.2007]
менi 15 рокiв. Пишу я вам з центра Португалii, живу я тут вже 3 роки, менi тут подобаеться, але дуже сумую за Украiною, точнiше за Рiвним. саме бильше на вашому сайтi мени подобаеться дивитися на рiдне мiсто через веб камеру, дякую за таку можливисть. з повагою Iра

Юля [julia_zinida@mail.ru] [11.03.2007]
Сайт досить змістовний, але, дійсно, трішки кривий. Дизайн хромає. але так нормально. Тільки от мало інформації про навчальні заклади. Чому немає сайтів про школи, ліцеї міста? Чи може я не там дивилась?
www.rivne.org
Мабуть не там...

Кн.Острозького, 18 Алла [20.02.2007]
Здравствуйте, я вас Полгода прошу фото дома по ул Князя Острожского 18, понимаю,что подобных просьб много, но вы писали ок) к Новому году, так, может, к 8 Марта получится?))))))))))) спасибо.
www.rivne.org
Как и обещал :-)

Маша [13.01.2007]
Я из Киева.Вчера случайно зашла на ваш сайт. Суууупер!Очень много информации. Правда хотелось бы побольше фоток города. Но все равно сайт офигенный! Вы супер!
www.rivne.org
Спасибо. Кстати, у нас около 900 фоток города, но, к сожалению, только до 2004 года. Обещаем исправиться в этом году.

Коля [13.01.2007]
Сайт содержит много хорошей и полезной информации, но кривой и не удобен! Дизайн оставляет желать лучшего, по 10ти бальной шкале - 3 бала. Уровень 1998го-2000го года. Желаю поднять свой уровень и соответственно уровень нашего города.
www.rivne.org
Учтём :-)

Алла [honourable@mail.ru] [09.01.2007]
С Новым годом! Сегодня вернулась из Ровно и уже на вашем сайте. Можно всетаки новогодний подарок от вас? Фото дома по ул Князя Острожского 18. Спасибо!!!!)))))))))))
www.rivne.org
Ок.

Руслана [ruzya32@gmail.com] [03.01.2007]
ПРИВІТ ВАМ З СОНЯЧНОЇ ІСПАНІІЮЯ ТУТ ЖИВУ ВЖЕ 7 РОКІВБІ ДУЖЕ БУЛО ПРИЄМНО ПОПАВШИ НА ВАШ САЙТ ВСЕРІВНО ЩО ПОВЕРНУТИСЬ ДО ДОМУ ХОЧ ВІРТУАЛЬНО.БАЧУ ЩО ДЕЯКІ ЛЮДИ СКАРЖАТЬСЯ НА САЙТ.МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ЩО ВОНИ ДО ЦИХ ПІР НЕ ЗРОЗУМІЛИ В ЯКІЙ КРАЇНІ ПРОЖИВАЮТЬ І З ЯКОЮ ЕКОНОМІЄЮ!ТРЕБА ДЯКУВАТИ ЦИМ ОРГАНІЗАТОРАМ САЙТУ ЗА ТЕ ЩО ВОНИ СТАРАЮТЬСЯ ХОЧАБ ЩОСЬ ПРИЄМНЕ ЗРОБИТИ ДЛЯ РІВНЯН І ДЛЯ ТИХ ХТО ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА ТИСЯЧІ КІЛОМЕТРІВ ВІД РІДОГО МІСТА ТА СВЕЇ ДОМІВКИ!!!ОРГАНІЗАТОРАМ БАЖАЮ ПОДАЛЬШОГО ПРОЦВІТАННЯ З САЙТОМ ТА НЕ ЗВЕРТАТИ УВАГИ НА КРИТИКУ НЕ \"ДОРОСЛИХ\"ЛЮДЕЙ.З ПОВАГОЮ РУСЛАНА.
www.rivne.org
Дякуємо за теплі слова.

Заяц Дима [01.01.2007]
С Новым Годом, пускай этот год Кабана нахрюкает всего хорошего и прекрасного. Это официальная версия, а неофициальная - напиться в Новый Год до поросячего визга. ХРЮ-ХРЮ-ХРЮ
www.rivne.org
:-)

<< Повернутись